Informujemy, że w Ośrodku Wypoczynkowym „Proszeczek” można dokonywać płatności za pomocą POLSKIEGO BONU TURYSTYCZNEGO wg. poniższych zasad:

Na liście podmiotów opublikowanej na stronie Internetowej Polskiej Organizacji Turystycznej (www.pot.gov.pl), w których można skorzystać z bonu, nasz obiekt można znaleźć wpisując nazwą firmy: POLMO SIANOŻĘTY Sp. z o.o., miejscowość: Sianożęty.

Cena za pobyt w Ośrodku Wypoczynkowym „Proszeczek” jest dzielona proporcjonalnie na ilość osób zamieszkujących w danym domku/pokoju, bez rozróżnienia czy są to dorośli czy dzieci.

Przykład 1: jeśli w wypoczynku biorą udział 2 osoby dorosłe i 2 dzieci a pobyt kosztuje 2.000 zł, to odpłatność za pobyt w ośrodku na każde dziecko wynosi 500 zł. i cała wartość Bonu dziecka może zostać wykorzystana.

Przykład 2: jeśli w wypoczynku biorą udział 2 osoby dorosłe i 1 dziecko a pobyt kosztuje 900 zł, to odpłatność za pobyt w ośrodku na dziecko wynosi 300 zł. i tylko tę część Bonu może zostać wykorzystana.

Zgodnie z ustawą z dnia 15 lipca 2020 r. o Polskim Bonie Turystycznym bon może być wykorzystany wyłącznie do zapłaty za usługi turystyczne dziecka. Bon można wykorzystywać w częściach (nie koniecznie cała kwota jednorazowo), aż do wykorzystania całej jego wartości. Bonu nie można wymienić na gotówkę.

Copyright © 2014 Zielony Gaj. Realizacja Tatus